|  11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
Menu
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
جستجو
راهنما

درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

در طراحی پرتال اداره کل امور مجامع وشوراهای سازمانها تمام سعی خود را کرده ایم تا پرتال با سهولت و روانی هر چه تمامتر کلیه نیازهای نیازهای مراجعه کنندگان خود را پاسخگو باشد و کمترین میزان شبهه، ناخوانایی، نواقص اطلاعاتی و ... را دارا باشد. با این حال مراجعه کنندگان عزیز در صورت نیاز به راهنمایی می توانند از راههای زیر راهنمایی مورد نظر خود را کسب نمایند :

1- از طریق بخش راهنما

       در همین بخش عناوین و موضوعاتی که ممکن است برای مراجعه کنندگان مورد سوال و یا راهنمایی باشد به صورت تیتر(سمت راست) آورده شده است . با انتخاب موضوع می توانید پاسخ سؤالات خود را دریافت نمایید. در صورت پیدا ننمودن پاسخ سؤالها می توانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید.

2- در خواست از طریق تالار گفتگو

       مراجعه کنندگان می توانند با مراجعه به تالار گفتگو موضوع راهنمایی خویش را بیان وعلاوه بر گرفتن پاسخ خود،از تجربیات دیگران نیز استفاده نمایند. بدیهی است برای ارسال پیام در تالار گفتگو ابتدا باید از طریق تماس با مسئول سایت در خواست عضویت نموده و پس از آن نسبت به ارسال پیام و یا ایجاد بحث اقدام نمایند.

3- از طریق ارسال پیام اینترنتی

       می توانی با آدرس info@majame.tehran.ir مکاتبه نمایید و یا با مراجعه به صفحه تماس با و انتخاب بخش مورد نظر می توانید درخواست راهنمایی خود را درخواست نمایید و یا در صورت مشخص نبودن محدوده راهنمایی، پیام خود را به مسئول پرتال فرستاده و در اسرع وقت پاسخ بگیرید

4- ارسال از طریق بخش انتقادات و پیشنهادات

       می توانید از طریق بخش مذکور در خواست راهنمایی خود را مطرح و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است حتما آدرس اینترنتی خود را ذکر نمایید تا در پاسخگویی به سرعت انجام پذیرد.

5- از طریق تلفن

       تلفنهای بخشهای مختلف اداره کل امور مجامع و شوراهای سازمانها در بخش پیگیری تلفنی قرار داده شده است. در صورتی که درخواست راهنمایی شما مربوط به اطلاعات موجود در پرتال است می توانید با مسئول بخش مربوطه تماس و رهنمایی بگیرید و در صورتی که درخواست راهنمایی شما مربوطه به پرتال، چیدمان مطالب، دسترسی به اطلاعات و .... می باشد با مسئول پرتال تماس بگیرید.