|  11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
Menu
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
جستجو
راهنما > تاریخچه و مشخصات پرتال > اهداف پرتال اداره کل

اهداف پرتال

اهداف پرتال

در پرتال اداره کل امور مجامع و شوراهای سازمانها قصد آن داریم تا:

- در راستای اهداف شهرداری محترم ، در راستای شفاف سازی ساختار، اقدامات و عملکرد سازمانها و شرکتها قدم برداریم

- با بهره گيري از فناوري اطلاعات، با تغيير درمعماري ساختار خود و با ساده سازي رويه ها و قوانين و مهندسي مجدد فعاليت ها و شفافيت رويه ها و ارتباط موثر با شهروندان خدمات خود را در حوزه وظايف شهرداري به صورت قابل دسترس و امن به سازمانها  شرکتها و شهروندان ارائه نمائیم.


- با استفاده سهل و آسان از فناوری اطلاعات، تا حد امکان خدمات مهندسی و داده ای خود را به صورت مستقیم ،  24 ساعته و 7 روز هفته به سازمانها و شرکتها و شهروندان محترم ارائه نمائیم.


- شیوه‌ای برای شهرداری به منظور استفاده از فناوری جدید قرار دهیم تا به سازمانها و شرکتها  و شهروندان تسهیلات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات شهری، اصلاح کیفیت خدمات وارائه فرصتهای گسترده‌تر برای مشارکت در فرایندها و نمادهای مردم سالار را اعطا نماید.


- یک شهرداری دیجیتالی بدون دیوار و بدون ساختمان و سازمانی مجازی که خدمات شهری را به صورت بلاواسطه به مشتریان ارائه می‌دهد و موجب مشارکت آنان در فعالیتهای شهری می‌گردد را ایجاد نمائیم.


- با ارائه خدمات الکترونیکی باعث صرفه‌‏جویی در هزینه‌ها، پاسخگویی سریع به سازمانها و شرکتها و شهروندان، کاهش تشریفات دست وپاگیر اداری، اطلاع‌‏رسانی آسان، تامین رضایت شهروندان، افزایش اقتدار ملی، افزایش بهره‌‏وری، توسعه مشارکت مردمی، شفافیت امور و کاهش رشوه‌‏خواری، تصمیم‌‏گیری سریع مبتنی بر اطلاعات، اثرات مثبت زیست محیطی و کارآفرینی شویم.


طراحی-راهنمایی